MedicalTourism.com.tr Dubai IMTEC Sağlık Turizmi Fuarı’ndaydı

4 – 6 Mart 2014 tarihinde Dubai’de düzenlenen dünyanın en önemli sağlık turizmi fuarlarından IMTEC zirvesine THTC (Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi) çözüm ortağı ve Resmi Portalı olarak katıldık.

Zirvede MedicalTourism.com.tr’nin sağlık turizmine katkısını ve getirdiği teknolojik yenilikleri anlatan bir sunum gerçekleştirdik.  Hindistan, Afganistan, Umman, Bahreyn, Çin, Etiyopya, Portekiz, Amerika, Kanada, İngiltere, Hırvatistan, Yunanistan gibi birçok ülkeden katılımcının ziyaret ettiği fuarda Medicaltourism.com.tr, Türkiye’nin ilk seyahat ve sağlık hizmetlerini birleştiren online sağlık portalı olarak büyük ilgi gördü.

 
   

15.02.2014 | Ramada Plaza Antalya

Medicaltourism.com.tr Ramada Plaza Antalya'da düzenlemiş olduğu kahvaltıda Sağlık Sektörünün önde gelen 35 Sağlık Kurumu ve Kuruluşunun yöneticilerini bir araya getirdi.
Davetliler arasında yer alan SGK Sigorta Primleri Genel Müdürü Sn Cüneyt OLGAÇ Bakanlığın yatırımlar ile ilgili çalışmaları hakkında bir sunum gerçekleştirdi.

 

SGK Antalya İl Müdürü Sn.Selim EROL ise Sağlık Turizmi ile ilgili verileri ve görüşlerini paylaştı.
Medicaltourism.com.tr Yönetim Kurulu Başkanı Kemal ORAL ise portalın sağlık turizimi gelişimine sağlıyacağı katkılar konusunda katılımcılara bilgi verdi.

Ramada Otel’de yapılan toplantıda İl Müdürümüz Selim EROL ile Sigorta Primleri Genel Müdürü Cüneyt OLGAÇ tarafından yapılan sunumları Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğümüzün Resmi İnternet Sitesi olan www.antalyasgk.gov.tr adresinde yayınlanmakta olup linkleri altta belirtilmiştir.

Teşvik Uygulamaları Sunumu: http://antalyasgk.gov.tr/merak-edilenler/isveren 

Sağlık Turizmi Sunumu : http://antalyasgk.gov.tr/merak-edilenler/saglik

 
   

Emitt İstanbul Uluslararası Sağlık Turizmi Fuarı | 2014

30 Ocak-2 Şubat 2014 tarihleri arasında Emitt İstanbul Uluslararası Sağlık Turizmi Fuarında; konusunda dünyada bir ilk olan Sağlık Turizmi Dijital Rezervasyon Portalı  www.MedicalTourism.com.tr  markamız ile yer aldık ve portalımızın lansmanını bu fuarda gerçekleştirdik.

 
Fuar boyunca çok yoğun bir ilgi ile karşılaştık ve 100’den fazla Sağlık Kurumu, 50’den fazla Ulusal ve Uluslararası Sağlık Turizmi Acentesine dinamik paketleme sistemimizin detaylarını sunduk, hastane ve acentelerin üyelik işlemlerini başlattık. Böylece sistemimizin ana amacı olan kullanıcı acentelere ve hastanelere bir arada, hızlı, verimli ve pratik çalışacakları bir platform sunmak konusunda önemli adımlar attık.

Sunumlarımızda portalımız üzerinde çözüm ortağımız olan sağlık kurumlarımızın profillerini kullanarak bu kurumların da fuarda etkin biçimde temsil edilmelerini sağladık. 
 
     

Call Center