Antalya, Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olarak listenin başında yer alıyor. Kentin tarihi dokusu, muhteşem doğası, mis gibi havası bu başarının haklı nedenlerinden sadece bir kaçı. Yaşamak, tatil yapmak ve hatta nefes almak için gidilmesi, görülmesi gereken bir şehir.

 

Şehir merkezinden bile denize girilebilen nadir kentlerden biri... Bunun yanı sıra Konyaaltı veya Lara plajları da muhteşem güzellikleriyle hayran bırakıyor. 

 

 

 

Dört mevsim turizmin merkezi Antalya'nın görülmesi geren yerlerinin başında Kaleiçi geliyor. Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı'nın ayak izlerine rastlayacağınız tarihi dar sokaklardan geçerek yatlimanına inebilir; günlük tekne turlarıyla Antalya'nın meşhur falezlerini görebilirsiniz.

 

 

 

Şehir merkezi kadar çevre merkezleri ve ilçeleri de çok güzel olan Antalya'da, hangi yöne gitseniz sizi cennet bir köşe karşılıyor. Aspendos, Perge, Side, Thermessos gibi antik kentlerin yanı sıra Manavgat, Düden gibi şelaleleriyle doğal güzelliklere de ev sahipliği yapan Antalya size unutulmaz bir deneyim yaşatmayı garanti ediyor.

Call Center