Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik ücretli mi?

Hoteladvisor.net’e üyelik tamamen ücretsizdir. Hoteladvisor.net’de sadece satın alınan otel odasının ücretini ödersiniz.

Hoteladvisor.net’in sağladığı faydalar nelerdir?

Otel odasını online ve gerçek zamanlı olarak zahmetsizce satın alabilir, beğendiğiniz ürünleri kaydederek dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Hoteladvisor.net’de satın alma gerçekleştirmek için üye olmak zorunlu mudur?

Site üzerinde online ürün satın alabilmek ve rezervasyon yapabilmek için üye olmanız gerekmemektedir. Alınmış olan ürün ve rezervasyon üzerinde değişiklik ya da iptali için üyelik gerekmektedir.

Üyelik bilgilerimde değişiklik yapabilir miyim?

Siteye üye girişinizi yaptıktan sonra karşınıza çıkan “Profilim” sayfası üzerinden şifrenizi ve iletişim, fatura adresi gibi bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca aynı sayfadan istediğiniz zaman bilgilerinizi değiştirebilirsiniz

Hoteladvisor.net üzerinden yapılan işlem rezervasyon mu yoksa satın alma mıdır?

Hoteladvisor.net’de otel odalarını online satın alabilirsiniz. Bu rezervasyon değil, kesin satış işlemidir. Burada gerçekleşen satın alma işleminin ardından ürünü satın almış olursunuz.

Hoteladvisor.net üzerinden otel odası satın alma işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Öncelikle sol alanda bulunan “Nereye Gideceksiniz?” bölümünden konaklayacağınız otel veya gitmek istediğiniz şehri seçiniz.

  • Konaklamak istediğiniz Giriş ve Çıkış tarihlerinizi seçiniz.
  • Konaklama yapacak kişi sayısını belirtiniz ve Oda Ara butonuna tıklayınız.
  • Karşınıza çıkan sayfadan konaklamak istediğiniz oteli seçiniz.
  • Satın alınmış bir rezervasyon içinde yapılması istenilen her türlü değişiklik yada rezervasyonun iptali için üye girişinizi yaptıktan sonra karşınıza çıkan “Profilim” sayfasını kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı ile yapılan satın almalarda rezervasyon numaram bana nasıl ulaşır?

Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde e-mail adresinize voucher gönderilir. Bu rezervasyon numarası ile veya voucher (otele giriş belgesi) çıktısı ile otele giriş yapabilirsiniz

Rezervasyon İptali nasıl oluyor?

  • Üye girişi yapıldıktan sonra “Profilim” butonuna tıklanarak “Rezervasyonlarım” kısmından ilgili rezervasyon iptali yapılır.

Faturam ne zaman elime ulaşır ?

Faturanız, otel konaklamalarında otelden çıkış yaptıktan sonra, size teslim edilir.

Call Center