Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi

Merkez Mah. Salihpaşa Cad. Huzur sokak no:6 gaziosmanpaşa/istanbul
+902125786462
info@ekotom.com.tr
Doctor Count : 40

2007 yılından itibaren hastalarımıza güler yüzlü, kaliteli, doğru teşhis ve tedavi ile hizmet veren Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi, Gaziosmanpaşa merkezde bulunmaktadır.

 

Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi’nde Kardiyoloji, Dahiliye(İç Hastalıkları), Nöroloji, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Radyoloji, Psikiyatri, Diyetisyen, Kadın Doğum, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye), Diş Sağlığı branşlarında muayene ve tetkikleri yapılmaktadır. Ekokardiyografi, Efor Testi, EKG, Ritim ve Tansiyon Holter tetkikleri ile kalp hastalarımızın tedavisi yapılmaktadır. Diabet, şeker, kolesterol ve tansiyon takibi, gebelik takibi, tiroid hastalıkları tedavisi, Gastroskopi ve Kolonoskopi, EMG tetkikleri uygulanmaktadır. Elektroterapi ve Isı Terapisi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ile Fizik Tedavi hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Diş muayeneleri, diş çekimi, dolgu ve kanal tedavisi, protez ve porselen uygulamaları, cilt bakımı, iğneli epilasyon, psikolog ve psikiyatri tedavileri merkezimizde mevcuttur. Ultrason, Renkli Doppler, Mammografi, Röntgen, Kemik Dansitometri,Açık MR ve Kapalı MR, Tomografi, Böbrek Taşı Kırma işlemleri, Saç Ekimi ve tedavisi  merkezimizde yapılmaktadır.

 

Ailenizin sağlık merkezi olan Özel Ekotom Tıp Merkezi, güler yüzlü, kaliteli ve doğru tedavi ile Gaziosmanpaşa’da hizmetinizde.

© Yandex User AgreementOpen in Yandex.MapsÖzel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi
Call Center